Chalupa u Pažourků

30.9.2011
Byli jsme tady moc, moc spokojeni. Díky kamnům příjemná atmosféra. Uvítali jsme spousty sportovních aktivit. Děkujeme za úžasný pořádek a voňavé povlečení.
Banda z Chrudimska

10.2.2012
Pobyt se nám fakt moc líbil, žádný problém s ničím nebyl. Je tu super vybavení, spousta věcí k pobavení. Kamna hřejou perfektně, vypadá to efektně. Nevyužili jsme Vaše hřiště, proto přijedeme příště.
Neveselovci

7.6.2012
Je to tady dokonalé, byli bychom tady stále. Počasí nám přálo taky, i když občas byly mraky.
Za hezké dny děkují Mlíkovi

16.2.2013
Rok utekl jako voda, a my všichni jsme tu znova. Je to tady stále skvělé, pro nás všechny
Neveselé

22.2.2014
Sněhu sice málo, ale nám to za to stálo. Je to tady super pro děti, mys jsme byli potřetí. Až na to husí kejhání, které nutilo nás ke vstávání, Vám nechceme vytknout nic.
Zdraví parta ze Šlapanic

2.8.2014
Chalupa krásná a zahrada s nadhledem byla nám domovem po sedm dní. Příští rok jasná je volba: dál nejedem, kdo nebyl spokojen, ať zkamení. Jsme parta lidí s prťaty, jezdíme po česku, být spolu nás těší. Budeme rádi, když „Já se tam vrátím“. Za rok se vyplní v krajině zdejší…
Vávrovi

Červen 2016
Milí Pažourkovi, Vaší chaloupku jsme vybíraly podle toho, kde se nachází. Jsme parta maminek z různých koutů republiky. Hledaly jsme střed, víc ložnic a plot, aby nám děti neutekly. Ovšem to co nás čekalo, je naprosto něco úžasnýho!! Nějak jsme nepřišly na to, co bytu chybělo nebo bylo špatně. Parádní vybavení, nádherné prostředí, prostě super! Vrněly jsme blahem, děti byly moc spokojené, počasí vyšlo! Děkujeme moc za úžasnou domluvu a za všechno. Vaše chalupa opravdu stojí za návštěvu. Rády Vás doporučíme a čekejte nás zase!
Spokojené maminy a prckové

Březen 2017
Děkujeme za dovolenou, přijedem se zase připomenout. Počasí nám přálo, jen dní bylo málo. Moc jsme si to užili, v sauně jsme se potili. Můžete nás pochválit, nepodařilo se nám chatu podpálit.
Očenáškovi

Jaro 2017 – Petra Rybářová s více rodinami
Celkové hodnocení: 100%
Ubytování je ideální pro více rodin s dětmi. Je to na krásném místě a chalupa je moc hezky vybavená a prostorná. Venkovní hrací prvky pro děti jsem lepší ještě nezažila a to jezdíme po chalupách docela často. Opravdu moc hezké místo na dovolenou nebo víkend, my tam strávili Velikonoce 2017. Jako bonus velmi sympatičtí majitelé.

Květen 2018
Přijeli jsme do Sudína, byl nehezký den. Vypadli jsme z auta na zem a mazali sem. Chaloupka nás překvapila, je pěkná a má vlastní řád. Zahrádka je salón krásy, odpočinku ráj. Trávili jsme tady spolu velmi hezký čas, nechce se nám vůbec domů, sejdem se tu zas.
Klan rodiny Andertů a Bukovských

Podzim 2019 – Hana
Celkové hodnocení: 100%
Skvělá chalupa, určitě se vrátíme !!!

Odpověď majitele: Moc děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Jaro 2020 – Eliška s rodinnou s rodinou
Celkové hodnocení: 100%
Byli jsme nadmíru spokojeni. Chalupa úžasně vybavená. Využití pro děti 3 a 4 roky super. Pro dospělé tolik aktivit že člověk neví co si dřív zahrát. A hlavě příjemní, vstřícní a milý majitelé. Rádi se sem zase vrátíme a budeme doporučovat ostatním.

Odpověď majitele: Moc děkujeme a budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Léto 2021 – Štěpán se skupinou přátel
Celkové hodnocení: 100%
Super dovca s přáteli

Odpověď majitele: Moc děkujeme a budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Podzim 2021 – Martina-se skupinou přátel se skupinou přátel
Celkové hodnocení: 98%
Super ubytování,chata velice dobře vybavená,venku i uvnitř.Nic nám nechybělo i co se týká čistících prostředků,toaletní potřeb bylo všeho dostatek a všude bylo čisto.Prostě není co vytknout a můžeme jen doporučit. Majitelé jsou velice příjemní a ochotní.

Jaro 2022 – Tereza K. s více rodinami
Celkové hodnocení: 100%
Skvělé ubytování pro více rodin s dětmi. Chalupa má krásnou zahradu se spoustou aktivit pro děti/dospělé (badminton, kroket, houpačky) a v případě nepřízně počasí je i vevnitř hrací koutek pro děti.
Kuchyň je dobře vybavena i na vaření pro velkou skupinu (velké hrnce, dostatek nádobí pro všechny).

Odpověď majitele: Jsme velmi rádi, že se Vám u nás líbilo. Děkujeme a budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Zima 2023 – Dana s rodinou
Celkové hodnocení: 100%
Jezdíme pravidelně, jsme velmi spokojení, určitě doporučuji. Vstřícné, ochotné jednání majitelů a velmi hezké prostředí.